Uitslagen Volleyfestival 2017

Vrijdagavond 7 juli 2017 zijn de finales van het Volleyfestival gespeeld. Er werden maar liefst 5 finales gespeeld. De eerste finale werd afgelopen donderdagavond al gespeeld in de heren sterk poule en is gewonnen door 12 promille.

Winnaars volleyfestival 2017 ☀️

Heren sterk: 12 promille
Heren recreatief: de Peuleschilletjes
Dames sterk: Jong Belegen
Dames recreatief: ISIVOL
Nevobo: Havoc 2
Mixpoule: Centrum
(De foto van het Centrum is niet al te scherp maar dat kon de pret niet drukken;-) Het was nog tot laat heel gezellig in de kantine met alle aanwezige teams!
DJ Ramon, bedankt voor het draaien en voor alle verzoeknummers die je hebt gedraaid!

De Volleyfestivalcommissie wil iedereen bedanken voor de deelname en tot volgend jaar!!
Ook de Jeugdvolleyfestival commissie wil alle jeugd bedanken voor de fanatieke en gezellige deelname en hoopt jullie volgend jaar terug te zien!
De Kantinecommssie wil iedereen hartelijk bedanken voor de komst. We hopen dat jullie hebben genoten van mekaars gezelschap, de versieringen in de kantine en alle lekkernijen. We hopen jullie volgend jaar allemaal terug te zien bij een nieuwe editie van het Volleyfestival van Havoc!