Fysiotherapie Noordman wel bereikbaar maar vanaf een andere locatie

De komende periode zal Mariska Siemerink van Fysiotherapie Noordman wel beschikbaar zijn tijdens het spreekuur op maandagavond. Omdat de sporthal gesloten is t/m 10 februari, is het spreekuur verplaatst naar de locatie van Fysiotherapie Noordman in de Veldmaat. Mariska zal het spreekuur verzorgen vanaf Weertseriet 17, 7481 BC Haaksbergen.
Let op: het is GEEN vrij inloopspreekuur.

Met Mariska kun je via het mailadres mariska@fysiotherapienoordman.nl contact opnemen om op een maandag tussen 19.00 en 20.00 uur een afspraak te maken. Doe dit op tijd zodat je ingepland kan worden. Geef aan waar je voor komt zodat Mariska een inschatting qua tijd kan maken voor de behandeling.

Het sportspreekuur blijft dus toegankelijk voor alle leden van Havoc en vindt plaats in de veldmaat aan het Weerteseriet 17.
Heb je een blessure of wil je een vraag stellen, stuur dan gerust een mail!