Oliebollen- knieperkestoernooi maandag 2 januari 2023

Maandag 2 januari 2023 wordt voor onze Havoc leden het Oliebollen- en knieperkestoernooi in sporthal de Bouwmeester georganiseerd. In de week van 19 december gaat de organisatie de seniorenteams en de A en B jeugd langs voor opgave. Ook liggen er aanmeldingsformulieren in de kantine. Je kunt je aanmelden tot 27 december as. De teamindeling en het wedstrijdschema worden in de zaal bekend gemaakt op 2 januari. Het toernooi begint om 19.15 uur. De zaal is open vanaf 18.45 uur.

De oliebollen worden gebakken door de opa van Aniek en Judith Wilderink!
De organisatie is in handen van Jan van der Kuit en Christine Somhorst. Mochten jullie ze al eerder tegenkomen, geef je alvast op zodat het toernooi net zo’n succes wordt als de voorgaande keren!

Ook als je niet aan het Oliebollentoernooi mee doet, ben je van harte welkom!
Kom kijken en eet gezellig een oliebol mee!