Maxi’s van de week!

Havoc DS1 – Krekkers DS3 19-12-2022

We weten al jaren dat zaterdag de mooiste dag van de week is en die van afgelopen weekend bevestigde dat maar weer eens! 🔝

Nadat we een ijzersterke pot van Dames 2 mochten bewonderen, konden we beginnen aan de voorbereidingen voor onze speciale supporters. Dit keer geen Mini van de Week, maar Maxi’s van de Week! Onze opa’s en oma’s waren namelijk uitgenodigd voor onze speciale Opa & Oma-dag! 👵🏼👴🏼❤️

Onder het genot van een taartje en koffie & thee hebben alle opa’s en oma’s zich voorgesteld en kregen zij allemaal door hun eigen kleindochter een Havoc-sjaal uitgereikt 💙 Deze kwam goed van pas tijdens het juichen in het speciaal gecreëerde VIP-vak!
Met de eerste aanblik op alle hard juichende opa’s en oma’s aan de kant, kon onze wedstrijd al niet meer stuk. Trotse grootouders zorgt blijkbaar voor hele enthousiaste en hardwerkende kleindochters, want de wedstrijd hebben we gerockt 🤩 Het was qua verloop zo’n beetje een kopie van de vorige wedstrijd. 3 sets lang waren we oppermachtig, waarbij we met strak spel de tegenstander in wanhoop achter lieten (25-14, 25-15, 25-20). Set 4 werd opnieuw de moeilijkste. We stonden halverwege een paar puntjes achter, maar met vechtlust wisten wij deze ook uiteindelijk binnen te slepen (25-21). Een hele prettige en verdiende 4-0 tegen een sterke tegenstander 💪🏼

Traditioneel hebben we de 5 punten gevierd met bittergarnituur en als speciale dank voor onze speciale publiek ook met advocaat en slagroom 😍