Mini van de week bij heren 1 Arwyn van Lenthe

Ik ben Arwyn van Lenthe en ik ben 6 jaar. Sinds april zit ik op Volleybal,  cmv N2-2. Ik speel ook competitie sinds september, zaterdag moeten we tegen het team uit Goor. Samen met Senn zijn we de enige jongens bij niveau 2, ik hoop dat er meer jongens lid gaan worden zodat we een jongensteam kunnen maken. Tijdens de training vind ik het oefenen om bovenhands op te slaan het leukste om te doen. 

Naast Volleybal zit ik ook nog op Atletiek, hardlopen vind ik erg leuk. Mijn hobby’s zijn: Hot Wheels auto’s, Pokemon kaarten, edelstenen verzamelen, volleyballen, buiten steppen. Later wil ik geoloog worden en een vulkaan onderzoeken. 

Ik vind het leuk om zaterdag bij de Heren te kijken 👍 

Groetjes van Arwyn

Heren 1 speelt aanstaande zaterdag 10 december tegen WVC heren 1 om 16.45 uur in sporthal de Bouwmeester.