Mini van de week bij heren 1; Lauren Wildenborg

Afgelopen zaterdag 19 november was Lauren Wildenborg van de CMV N4-4 mini van de week bij Havoc Heren 1. ’s Morgens had Lauren eerst nog haar eigen wedstrijden gespeeld. ’s Middags deed ze fanatiek mee met de warming up en nadat de scheidsrechter had gefloten voor het begin van de wedstrijd, verrichte Lauren de 1e opslag tegen Rivo Rijssen.
Dat was meteen een spannende rally waarvan er nog vele van de heren zouden volgen. Dat kon Lauren als assistent coach goed zien vanaf de kant! Vooral de 1e set en de laatste set waren erg spannend, waarbij de laatste set zelfs eindigde in 26-28 !

We vonden het heel fijn dat je onze mini van de week wilde zijn Lauren!
Hopelijk tot gauw en natuurlijk ook veel succes met je eigen wedstrijden!

Groeten,
Havoc Heren 1