Zaterdag 4 april: HOLY ALUMINIUMFOLY-feest

‘Volleybal hard, party harder’

Op zaterdagavond 4 april organiseert het jeugdkamp een gezellig feestje. Om het geweldige succesfeest van vorig jaar te evenaren willen we dat dit jaar nog een keer proberen over te doen. We hebben onze creativiteit losgelaten op het thema; HOLY ALUMINIUMFOLY! Daarbij hopen we op een leuke avond waarbij alle senioren, recreanten, commissies of andere betrokken (volwassen)leden kunnen genieten van een TOP-feest!

Het feest begint om 20.00 uur in de kantine van sporthal de Bouwmeester. Om het thema helemaal te laten leven is de dresscode Spacy Silver, daarbij geldt; niets moet en alles mag. Verder informatie volgt spoedig. We hopen allemaal met jullie te kunnen feesten op zaterdagavond 4 april!

Wat? Havoc feest: Holy Aluminiumfoly!
Wanneer? Zaterdagavond 4 april
Waar? Kantine sporthal de Bouwmeester