Week van de Scheidsrechter: 1 t/m 9 oktober 2022

Van zaterdag 1 tot en met zondag 9 oktober vindt de Week van de Scheidsrechter plaats. In deze speciale week zetten we de scheidsrechters weer gezamenlijk in het welverdiende zonnetje. Hoe gaan jullie de scheidsrechters bedanken? Verzin iets leuks met je team om de scheidsrechter te bedanken, want zonder scheidsrechter, geen wedstrijd! 

Scheidsrechters zijn goud waard  
Doordeweeks, in de weekenden, het maakt niet uit, de scheids springt gewapend met fluit en kaarten in de auto of op de fiets om volleybal voor ons allen mogelijk te maken; dankzij hen kunnen wij genieten van onze prachtige sport.  

Bedankt scheids!   
Net als alle andere jaren steunen wij de Week van de Scheidsrechter van harte en helpen we onze verenigingen graag om hun arbiters een mooie blijk van waardering te geven. We roepen alle leden dan ook op om in de actieweek de scheidsrechters te bedanken en te vertellen dat we niet zonder hen kunnen. Een aantal voorbeelden: 

 • Geef een staande ovatie 
 • Versier de stoel van de scheidsrechter 
 • Geef een gouden fluit 
 • Trakteer de scheidsrechter na de wedstrijd  
 • Bak een taart voor de scheidsrechter  
 • Geef de scheidsrechter gepersonaliseerde kaarten (rood/geel) 
 • Neem de scheidsrechter mee uit eten   
 • Overhandig jullie clubshirt met daarop een persoonlijke tekst, of namen 
 • Rol een rode loper uit richting de bok  
 • Versier de entree van de sporthal, speciaal voor de scheids  
 • Maak een speciaal lied voor de scheids en zing het in de kantine achteraf  

…Wat je ook doet, zorg ervoor dat de scheids zich tijdens de Week van de Scheids extra gewaardeerd voelt!  

Maak een foto of video van de ludieke actie(s) en deel deze in de Week van de Scheidsrechter op social media met #Scheidsbedankt en #Volleyscheids. 

Samen maken we er weer een topweek van. Heel veel plezier tijdens de Week van de Scheidsrechter 2022!