Wedstrijdverslag | Havoc Dames 2 – Devoc Dames 2

Donderdag avond 8 december 2016 20.00 uur zaal 1 sporthal de Bouwmeester. De wedstrijd tussen Havoc dames 2 en Devoc dames 2 gaat beginnen. Henk Verbeek mag de wedstrijd fluiten. De eerste set wordt nipt gewonnen. Zoals het er uit ziet zijn de teams gewaagd aan mekaar. Ik kom aan het begin van de 2e set de zaal binnen lopen en neem plaats op de tribune. Stefan Hummelink en Jan Stuit zijn de tellers van de avond. Helaas zijn er niet zo veel toeschouwers maar met Inge Koenderink, Irma Scharenborg, Mara Stuit, Lucia ten Buuren, Harriet Nijland, vriend van Merle, Mirna, Anouk ten Barge, Dagmar Swerink, Sharon Mentink, Maaike Hoogland, Kailey Sleebos, Paula Wesselink en haar moeder komen er toch aardig wat aanmoedigingen vanaf de tribune! Uiteraard staat dames 2 zelf ook behoorlijk te zingen in het veld! Dames 1 komt voorafgaand aan hun training ook nog even aanmoedigen. Dames 3 heeft net een oefenwedstrijd gespeeld en zitten lekker fris gedoucht met ons mee te zingen en te klappen! Dagmar deelt een zak met pepernoten uit aan de toeschouwers die binnen een mum van tijd leeg is. Vanaf het moment dat ik de zaal binnenloop worden er mooie rally’s gespeeld. Devoc speelt nogal eens tactische prikballen waardoor onze coach Marco telkens van de bank af springt vanwege waarschijnlijk de spanning en om vervolgens aanwijzingen te geven. Het gaat in de sets tot ongeveer de helft gelijk op maar dan nemen onze dames toch telkens de leiding. Aanvallend en verdedigend zijn we beter en uiteindelijk is dames 2 dan ook de winnende partij en wordt er met overtuigende cijfers gewonnen met 4-0! Op het moment dat ik dit schrijf is de Nevobo website nog niet geheel bijgewerkt maar staan ze wel op de 2e plek! Goed bezig dames en houdt dit vol! Groeten van een toeschouwer die genoten heeft van een mooie avond volleybal.d2