Verslag Sportgala van 13 april

Afgelopen donderdag 13 april was het Sportgala 2016 georganiseerd door de Gemeente Haaksbergen in theater de Kappen. Ondanks het feit dat Havoc was genomineerd in 2 categorieën en geen prijs heeft gewonnen was het toch een gezellige avond! Veel ouders, familie van de genomineerden en Havoc aanhangers waren aanwezig om de teams aan te moedigen. Voor aanvang van de avond ging de CMV naar Menzing om gezamenlijk de avond te beginnen.
De MA1 meiden hebben bij Eilat gegeten om vervolgens vol goede moed naar het theater te fietsen.
Ondanks dat Havoc niet in de prijzen viel won voormalig speelster van Havoc, welliswaar in haar jeugd, de titel Sportvrouw van het jaar.
Eenmaal in het theater was het een gezellige boel. Toen de CMV naar het podium werd geroepen werden ze luidkeels aangemoedigd door het Havoc publiek en uiteraard ook toen MA1 naar het podium mocht komen werd er luid gezongen.
Na afloop van het Sportgala zijn er foto’s gemaakt van alle genomineerde sporters van Havoc.