Succes Heren Recreanten!

Zaterdag 9 september zijn de Nationale Recreanten Kampioenschappen (NRK) in Utrecht (in sportcomplex Olympos). Onze Heren Recreanten 1 willen we ontzettend veel succes wensen! De heren hebben niet alleen hun lengte mee maar volgens Jan-Pieter ook de looks!!
Dat beloofd wat morgen in Utrecht!
Heel veel succes mannen en wanneer jullie zaterdagvond terug keren in Haaksbergen zal de kantine vol zitten met mensen die jullie warm zullen onthalen!

Zaterdag 10 juni waren de regiokampioenschappen voor de recreanten van regio Oost in Scherpenzeel. Het was een zeer spannende dag waarbij de heren op punten gemiddelde net niet eerste zijn geworden. Maar 2e worden van Oost Nederland is toch een zeer knappe prestatie!
Het team dat bestaat uit Eric Gevelaar, Stefan Hummelink, Martin Keizers, Jan van der Kuit, Arjan Lankheet, Martin Lankheet, Jan-Pieter Nijhof, Robbert Pots en Bert Jan Vis kreeg na afloop van de wedstrijden een welverdiend biertje van de winnaars van het toernooi.