Resultaten Open Club zaterdag 7 januari 2017

Afgelopen zaterdag 7 januari 2017 hebben, ondanks het slechte weer, alle teams gespeeld op de Open Club. De C meiden zijn door naar de halve finales die op 18 februari gespeeld worden. Helaas zijn de A-, B- en CMV meiden niet door. De verslagen van de teams volgen deze week nog.

MA: Bente Baltink, Bente Boonk, Maaike Hoogland, Emmely Hummelink, Fleur Koenderink, Milou Scholten, Kailey Sleebos, Amber Somhorst, Merle Stuit, Noëlle Stuit, en Tessa Winkelhuis, olv trainer/coach Derek Zwiersen. Even pauze; a-pauzema

MB: Iris Aarnink, Madelief Brefeld, Anique Busschers, Demi Hoebe, Renske Horstink, Vera Lankheet, Lisanne Pots, Maud Spoolder en Danique Vaanhold, olv trainer/coach Anouk Besteman en Aniek Wartena. Na afloop eten bij de Mac; mb-mac

MC: Odeke Hendriksen, Shalika Hilderink, Eline Nijland, Amber Ooink, Ellemijn Pots, Donna de la Rocha, Rosan Scholten, Veerle Stuit, Marit Weites en Aniek Wilderink, olv trainer/coach Judith Wilderink. mc-1e-plaatsc-time-out Voor meer foto’s ga naar: Havoc MC eerste ronde NOJK en Havoc MC Open Club filmpjes

CMV: Wieke ter Haar, Demi Koenderink, Tiara Mentink, Annelin Nijland, Femke Pieper, Denise Smidt, Anne Tjoonk en Isa Waanders. Lieke Mentink gaat mee om het team aan te moedigen, mee te helpen met coachen en als teller, olv trainer/coach Anne Baumeister, Kirsten Lentink en Lynn Koenderink.
cmv-in-de-sneeuwcmv-ligt-in-de-sneeuwcmv-tegenstandercmv-veld