Mini’s van de week van vandaag

Vanmiddag spelen heren en dames 1 een wedstrijd. Om 15.45 speelt dames 1 tegen Avanti dames 1 en om 17.45 speelt heren 1 tegen Avior heren 3.

file
Bij dames 1 is Tess te Lintelo mini van de week.

Hallo , Ik ben Tess te Lintelo ik ben negen jaar oud , mijn hobby’s zijn met de hond spelen , en in het bos wandelen en volleyballen en ik wou graag mini van de week worden . Mijn lievelingseten is lasagne . de beste spelers vindt ik Aniek , Judith , en Anne. ik wil later in een winkel werken . ik speel zelf in N4-3.


Bij heren 1 is Damian Nijland mini van de week
whatsapp-image-2016-11-15-at-20-05-51Ik ben Damian Nijlan en ik ben 8 jaar. Ik voetbal in de F1 van HSC ‘21 Ik kom altijd kijken in de sporthal naar mijn zussen Eline en Annelin. Ik voetbal altijd bij havoc tegen de muur. Mijn favoriete spelers bij heren 1 zijn Mark en Rik. Ik hoop dat jullie winnen met 4-0 dan krijg ik veel bitterballen!