Mini van de week bij Heren 1 – Amber Winkelhuis

Hoi, ik ben Amber Winkelhuis. Ik ben 7 jaar oud en zit op de basisschool Los Hoes. Ik ben sinds september begonnen met volleybal. Ik vind het erg leuk. Ik mag ook al mee doen met de wedstrijden. Ik zit in het team N2-2. We hebben tot nu toe alles nog gewonnen.
Ik heb training van Anouk Besteman, de training vind ik erg leuk. We doen veel oefeningen en ook vaak een partijtje als afsluiting.
Mijn hobby’s zijn: Buitenspelen, volleybal, knutselen, zingen en dansen. En natuurlijk met mijn vriendinnen spelen.
Ik ken nog niet zoveel mannen van Heren 1, ik ken eigenlijk alleen Ramon. Hij is mijn grote vriend. Hij is erg grappig. Hij maakt me altijd aan het lachen als ik hem zie. Ik ben al wel eens bij de Dames wezen kijken, wauw dat gaat echt wel snel!!
Ik heb er zin in om mini van de week te zijn, ook vind ik het erg spannend.

Zaterdag 25 maart om 17.45 uur speelt Havoc heren 1 in sporthal de Bouwmeester tegen Fysio Engbersen Aastad heren 1

Amber