Maxi’s van de week! Opa & Oma-dag bij dames 1!

Aan het eind van de zaterdagmiddag op 16 december jl mochten we voor de laatste keer in 2023 knallen tegen Rivo Rijssen dames 3, wat met onze maxi’s van de week aan de kant niet mis kon gaan.👵🏼🧓🏼

Vol energie begonnen we aan de wedstrijd🔊, maar toch duurde het nog even om op gang te komen. Met veel overtuiging wisten we de 1e en ook de 2e set te winnen met 25-15 en 25-17.💪🏼 Vanaf de 3e set werden we slordig en kregen we serve niet onder controle, wat eindigde in een setverlies van 20-25. In de 4e set herpakten we ons en door de serve serie van Elin in het begin van de set, kwamen we al vroeg op voorsprong. Deze voorsprong zetten we door tot de winst van de set, die we wonnen met 25-18. Hierdoor eindigde de wedstrijd in een 3-1 winst.💯

Dit was alweer de laatste wedstrijd van 2023. Bedankt supporters (en onze maxi’s) 💙🤍 en hopelijk zien we jullie volgend jaar weer wanneer we tegen Harambee dames 1 spelen op vrijdag 12 januari 2024!🙌🏼

Alle foto’s van de opa & oma-dag zijn te vinden in het Fotoalbum – VV Havoc