Havoc CMV door naar finale NOJK!

Een fantastische halve finale dag bij de Nederlands Open Jeugd Kampioenschappen zeer geslaagd afgesloten! Ons Havoc meisjes C en Havoc meisjes CMV team speelden afgelopen zaterdag bij de beste 32 teams in hun categorie. Ze hebben beiden de kruisfinale gehaald, wat al een zeer mooie prestatie op zich was. Ons C team moest tegen de Nederlands kampioen van vorig jaar Rivo Rijssen aantreden. Ondanks veel motivatie en plezier, werd deze wedstrijd helaas verloren. Zij zijn dus geeindigd bij de beste 16 van Nederland!

Ons Havoc meisjes CMV team moest in de kruisfinale strijden tegen Devoko uit Denekamp voor een plekje in de finale, wat ze vrij overtuigend hebben gewonnen! Dit betekent dat zij bij de beste 8 CMV teams van Nederland behoren en op 11 april gaan strijden om de Nederlandse titel in sporthallen Plushof in Panningen in Limburg.