De Vitaliteitsbeurs op 3 maart is een gezellig dagje uit!

Slenter langs stands waar partijen uit Haaksbergen en omgeving je informeren over alles dat te maken heeft met vitaliteit, zoals leefstijl, bewegen, voeding, gezondheid, welzijn, meedoen en zingeving. Doe mee aan gezondheidstestjes en beweegdemonstraties en geniet van optredens.
De beurs start dit jaar met een welkomstconcert door de Evergreens. Deze gezellige groep senioren speelt al meer dan 25 jaar samen en speelt populaire nummers uit de jaren ’60 tot nu.
De opening wordt verzorgt door Olga Commandeur, bekend door het tv-programma Nederland in Beweging! Daar heeft ze jarenlang mensen in beweging gebracht met een toegankelijke work-out. Olga was ook topatlete. Ze heeft records gebroken, veel gewonnen en deelgenomen aan de Olympische Spelen. U krijgt de kans om mee te doen met ‘Haaksbergen in Beweging’ of uw boek van Olga Commandeur te laten signeren. Nog geen exemplaar? Koop het boek dan tijdens de beurs.
Voor de eerste 100 bezoekers is er een goodiebag en u kunt gratis meedoen met een loterij. Ook zijn er leuke extra’s.

datum: 03-03-2024
tijd: van 10.30 tot 16.00 uur
locatie: Sporthal de Bouwmeester, Bouwmeester 2, 7481LP, Haaksbergen
entreeprijs: gratis

Voor meer informatie over de vitaliteitsbeurs: https://www.buurtsportcoach-haaksbergen.nl/vitaliteitsbeurs/