De foto’s van het jeugdkamp staan op de website!

Op vrijdag 30, zaterdag 31 augustus en zondag 1 september heeft weer het jaarlijkse Havoc jeugdkamp plaats gevonden. Met maar liefst 111 kinderen variërend in de leeftijd van 6 tot 18 jaar, ging men richting kampeerboerderij de Haverkamp in Hengelo Gld. Het thema was dit jaar pyjama party! Iedereen was bij vertrek op vrijdagmiddag dan ook goed uitgedost in pyjama’s en andere grappige combinaties. Vrijdagavond na de soep kon men volop knutselen. Voor de oudere jeugd was er later op de avond een spooktocht. Voor de jongsten was er een filmavond (met popcorn). Nadat de ouderen terug waren van de spooktocht was er voor hen ook een film (met popcorn). Zaterdag na het ontbijt was er een 6-kamp georganiseerd met aansluitend buikschuiven. Na het warme eten van 18.00 uur kon iedereen zich opmaken voor de Bonte Avond. Er was weer veel variëteit in de optredens. Na het ontbijt van zondagochtend werd er rondom de kampeerboerderij Levend Stratego gedaan. Daarna met iedereen aan de karaoke om vervolgens zo’n 25 kg aan shoarma met iedereen op te eten! Natuurlijk met heeeeel veeeeel knoflooksaus! Om 15.00 uur kwamen de eerste ouders om de kinderen op te halen waarna men bij terugkomst bij de Els nog ijs kreeg. Ouders, nogmaals bedankt voor het rijden! Ook dit jaar was het weer in ons voordeel en uitzonderlijk goed en was het kamp weer super geslaagd!! De foto’s van het weekend staan in het fotoalbum.
Noteer alvast in je agenda dat we volgend jaar 19, 20 en 21 juni 2020 op jeugdkamp gaan!