Dames 1 Havoc in de beker finale | 22 april 2023

Maandagavond 20 maart mochten wij in de halve finale van de regiobeker aantreden tegen Heva VCV Dames 1, een sterk team dat afgelopen weekend al ruimschoots kampioen werd in de Promotieklasse B. Aanvallend was VCV de sterkste van het veld, maar doordat wij een goede servedruk leverden, kwamen de dames uit Varsseveld op meerdere momenten niet aan aanvallen toe en konden wij onze slag slaan. Set 1 en 3 werd door ons gewonnen. Set 2 en 4 door VCV. Een beslissende 5-setter volgde. Het publiek, dat in groten getale en met een bult geluid mee was gereisd, gaf ons vleugels en wederom was onze servedruk cruciaal. Van 1-4 naar 5-8 en vervolgens liepen we uit naar 7-14 om daarna het matchpoint binnen te slaan. 

Met een winst van 2-3 kunnen wij ons bekerfinalisten noemen. Op zaterdag 22 april wordt de bekerfinale in sporthal de Pathmos Enschede gespeeld. Tegenstander is daar derde divisionist Rebelle Dames 1 uit Dieren. De wedstijd begint om 17.00 uur.