Beachvolleybal zaterdag 13 juli 2019

Zaterdag 13 juli 2019, al weer de laatste dag van het beachvolleybal toernooi. We mogen denk ik wel zeggen dat we ontzettend veel geluk met het weer hebben gehad. Het was een prachtige dag met alleen in de middag een klein regenbuitje. En ook vandaag kwamen er weer 32 recreatie teams in actie. Niet alleen voor de dagzege of de finaleplek van het toernooi van vrijdag en zaterdag maar er waren ook teams die gingen voor de prijzen beschikbaar gesteld door Haaksbergse ondernemers. Er zijn weer rondjes om het veld gelopen, letters gemaakt in het veld, het zoveelste punt in de wedstrijd leverde een prachtige prijs op en zo bedacht de organisatie telkens wel weer iets nieuws om de teams te laten werken voor hun prijs;-)
De winnaars van het zaterdag toernooi zijn de heren van Belasting advies Meinderink. Om 16.30 uur werden de finales gespeeld om de Gerrit Dieperink wisselbeker! En deze is dit jaar gewonnen door het team 7000 toeren toeters. Voor meer foto’s kijk in ons fotoalbum.