Beachvolleybal vrijdag 12 juli 2019

Het beachvolleybal toernooi op vrijdag 12 juli begon om 12.00 uur met het jeugdtoernooi. 20 teams hebben gestreden, plezier gemaakt, enorme rally’s gespeeld om de titel; Jeugdkampioen beachvolleybal Haaksbergen 2019. De vooruitzichten qua weer waren voor het laatste gedeelte van het toernooi niet gunstig waarop de organisatie heeft besloten het programma in te korten.
Jeugdkampioen beachvolleybal Haaksbergen 2019 zijn geworden: Jodiejo!

Om 17.00 uur begon het recreatie toernooi. Het toernooi waar niet alleen gestreden wordt om een finale plek maar zeer zeker om de prijzen die de Haaksbergse ondernemers beschikbaar hebben gesteld! Een toren bouwen in het veld, een letter X maken, een rondje om het veld lopen, het zoveelste punt maken, andere ludiek acties waarmee prijzen zijn gewonnen. Na een middag en avond waarin de teams fanatiek speelden, werd rond 22.00 uur begonnen aan de finale wedstrijden.
Op de 4e plek is geëindigd: Belastingadvies Meinderink
Op de 3e plek is geëindigd: de Peuleschilletjes
Op de 2e plek is geëindigd: Oma Annie
Op de 1e plek is geëindigd: Veni Volley Vici
Op onderstaande foto staan staan de finalisten van de vrijdagavond van het beachvolleybal toernooi recreatie 2019!

Meer foto’s zijn te vinden in het fotoalbum.