Afsluiting van het seizoen voor de CMV

Afgelopen vrijdag 21 april was al weer de laatste training van de CMV. Het seizoen werd afgesloten met de Volleybalvaardigheid voor de CMV. Deze is met veel enthousiasme georganiseerd door Carry Strecker en Rozemarijn van Dijk. Veel Havoc trainers hebben geholpen om onze jeugd te begeleiden met alle volleybalvaardigheidstesten. Dit was ook wel nodig gezien bijna alle 93 CMV leden er waren! De clinic voor de eerste groep begon om 16.15 uur en duurde tot 17.15 uur (N1/2/3/4-3/4-4). Vervolgens werden om 17.15 uur de twee kampioensteams gehuldigd. N1-1 en N2-1 zijn kampioen geworden! En van 17.30 uur tot 18.30 uur was de clinic voor de tweede groep (N4-1/4-2/N5/N6). Na afloop van de clinic werden de volleybalvaardigheidscertificaten door Anouk Besteman en Fleur Koenderink uitgedeeld en was er in de kantine een grote tafel gedekt waar broodjes knakworst werd uitgedeeld. Uiteraard was er ook ranja voor iedereen!