Afsluiting van het seizoen van dames 4 en Mieke Klein Gunnewiek

Afgelopen dinsdag 25 april had dames 4 haar laatste training van het seizoen van Mieke. Na 3 jaar dames 4 getraind en gecoacht te hebben gaat ze stoppen. Dames 4 heeft afgelopen seizoen in de 3e klasse gespeeld en hebben een goed seizoen gedraaid. Ze zijn uiteindelijk als 4e van de 12 teams geëindigd en daar mag je trots op zijn! Het team bestaat uit Renate ten Barge, Jolanda Hannink, Martine Hummelink, Astrid Jurgens, Aike v/d Kolk, Anniek Lansink-Antvelink, Saranda Overbeek, Henriëtte te Raa, Sabrina Subasic, Thea Tjoonk en Monique Waanders. Na afloop van de training was een gezellig samenzijn in de kantine dan ook voor de hand liggend. Onder het genot van een hapje en een drankje werd Mieke bedankt voor haar training geven en coaching van de afgelopen 3 jaar. Als verrassing voor het team had Mieke voor elk teamlid een persoonlijke handdoek laten drukken. Als dank voor Stefan’s tc werkzaamheden voor Mieke, kreeg hij een vaas terug waar Martine al lang geleden afscheid had genomen. Goeie grap Mieke!!