Week van de scheidsrechter! 5 t/m 13 oktober 2019

Van traditionele bok naar troon! ‘Week van de Scheidsrechter’, dit jaar van zaterdag
5 t/m zondag 13 oktober.

Scheidsrechters, je hebt ze in alle vormen en maten, in alle leeftijden en van ieder niveau. De één fluit meer dan de ander, de één fluit divisieniveau en de ander houdt het liever bij de lagere klassen. Waar ze ook fluiten, ze zijn 100% onmisbaar binnen de sport en daarom roepen we jullie op om ze die week extra in het welverdiende zonnetje te zetten!

Dus verzamel al je teamgenoten, brainstorm je in de rondte en verras de scheidsrechter tussen zaterdag 5 oktober t/m zondag 13 oktober. Zorg er in ieder geval voor dat de scheids zich in deze week ontzettend bijzonder voelt. Heeft jouw favoriete team een mooie actie bedacht waar de scheidsrechter blij van werd? Maak hier beelden van en deel het vervolgens met de hashtags #Scheidsbedankt en #Volleyscheids2019.

Heel veel plezier!