Volleybalvaardigheid, een gezellige volleybalmiddag!

Het volleybalseizoen is alweer afgelopen. Ook voor de jongste CMV-leden zijn de laatste wedstrijden gespeeld. Daarom was het weer tijd voor de volleybalvaardigheid. Op vrijdagmiddag 19 april was het zover. Door middel van verschillende oefeningen en spelletjes lieten alle jonge volleyballers zien hoe goed ze kunnen volleyballen.

Daarnaast werden de kampioenen in het zonnetje gezet. De meiden van N4-3 en N5-3 werden gefeliciteerd door onze voorzitter Dennis en kregen nog een mooi medaille uitgereikt namens Havoc.

Na hard gewerkt te hebben in een warme sporthal konden alle kinderen nog genieten van ranja en een broodje knakworst in de kantine. Een zeer geslaagde middag!

Foto’s en filmpjes van deze middag kun je hier terugvinden in het fotoalbum.