Spelers gezocht voor Heren 1 en Heren2!!

Spelers gezocht voor Heren 1 en Heren 2!!

Onze herenteams trainen 1 of 2x per week en spelen vol enthousiasme op zaterdagen, Heren 1 speelt in de promotieklasse en Heren 2 in de tweede klasse. Helaas kampen beide teams met een tekort aan spelers, door blessures en andere redenen. Zowel Heren 1 als Heren 2 zijn daarom op zoek naar heren op beide niveaus om de teams aan te vullen en te versterken.

Mocht de situatie blijven zoals deze nu is, zal het jongens / herenvolleybal binnen Havoc steeds moeilijker gaan worden. Alle suggesties zijn van harte welkom, om zowel de seniorenteams aan het volleyballen te houden, als een Havoc-toekomst te creëren voor de (Haaksbergse) jongens die nu bij Hadybo spelen.

Dus: heren en jongens, hebben jullie zin om te komen volleyballen? Of kennen jullie iemand die graag wil volleyballen? Stuur dan een e-mail naar Bas de Langevoor een proeftraining!

Met vriendelijke volleybalgroeten,
TC Havoc