Nieuwe posters in de kantine

Sinds maandag hangen er in de kantine 2 nieuwe posters. Deze zijn ontworpen en gesponsord door Raymond ter Haar van Reclan Print & Sign uit Haaksbergen.

Reclan is een Signbedrijf voor binnen- en buitenreclame gesitueerd in hartje Haaksbergen. Wij staan iedere dag klaar voor nieuw maatwerk op het gebied van bedrukken, beletteren, borduren, lasergraveren, en printen. Door jarenlange ervaring werken wij snel en efficiënt dankzij de moderne apparatuur. Visuele communicatie hoort doeltreffend te zijn, daarom ontwerpen, produceren en realiseren wij een scala aan reclameproducten. Of het nu gaat om klein drukwerk óf groot formaat printen (XXL), Reclan heeft altijd de beste boodschap voor de juiste doelgroep.

Contactgegevens:
Reclan Print & Sign
Blankenburgerstraat 22
7481 EB Haaksbergen
Raymond ter Haar
E: info@reclan.nl
T: 053-5725449