Mini van de week bij Heren 1: Evi Cattier en Anne Wegdam

Hoi, ik ben Evi Cattier. Ik zit op Los Hoes. Ik ben 10 jaar en ik ben jarig op 19 maart. Ik zit in niveau 5-1. Mijn trainsters zijn Anouk en Thea. Ik zit al 2 1/2 jaar op volleybal. Ik vind het leuk om bij Heren 1 mini van de week te zijn.  Het lijkt me leuk om een wedstrijd van dichtbij te zien.
Ik ben bij dames 1 ook mini van de week geweest. Dat vond ik ook erg leuk. Ik zit ook op atletiek bij AVH.

Ik ben Anne Wegdam en ik ben nu 10 jaar en zit in groep 7 van de Kameleon. Dit is mijn vierde jaar dat ik op volleybal zit. Ik zit in niveau 5-1. Mijn trainsters zijn Thea en Anouk. Het leukste aan volleyballen vind ik smashen. Omdat ik goede vriendinnen met Evi ben, mag ik mee met mini van de week. Deze zomer hebben we samen meegedaan aan een beachvolleybaltoernooi in Hengevelde met nog twee andere meisjes uit de C, Merel en Elin. Ik heb samen met Evi een super leuk team, omdat we eindelijk bij elkaar zitten. Bij de volleybal heb ik veel vriendinnen wat het ook al een stuk leuker maakt. Daarom vind ik het ook leuk dat ik mee mag.

Heren 1 speelt zaterdag 16 december om 17.45 uur in sporthal de Bouwmeester tegen Volley ’68 heren 1 uit Losser.