MC2 kampioen!!

De eerste kampioenen van het seizoen zijn bekend: MC2 is zaterdag 23 maart kampioen geworden! Door met 4-0 van Boemerang te winnen kunnen ze niet meer door de nr. 2 worden ingehaald met nog 2 wedstrijden voor de boeg. In sporthal de Bouwmeester werd het feest goed gevierd! Van de ouders kreeg het team een prachtige Havoc blauwe handdoek met hierin de naam geborduurd. Daarbij een prachtige volleybal sleutelhanger met naam. In de zaal klonk het ‘we are the champions’ en iedereen zong uit volle borst mee waarna in de kantine de kampioensliederen nog even door gingen. Met taart, bitterballen, ranja, friet en anderen lekkernijen werd er nog even flink nagenoten. Pien, Imke, Demi, Annelin, Elin, Femke, Denise, Wies en trainsters/coaches Aniek en Anne, van harte gefeliciteerd met jullie kampioenschap!!!