Mart Hamoen tot erelid benoemd en jubilarissen vvHavoc!

Woensdagavond 16 januari is Mart Hamoen tijdens de Algemene Leden Vergadering voorgedragen door het Bestuur en tot erelid van Volleybal Vereniging Havoc benoemd! Door zijn jarenlange inzet en affiniteit met onze vereniging is het erelidmaatschap tijdens de ALV bekrachtigd. Door onze voorzitter is de oorkonde overhandigd met daarbij een attentie.

Tijdens de vergadering zijn tevens een aantal jubilarissen in het zonnetje gezet!
Joke Dreierink 25 jarig jubileum
Eric Gevelaar 30 jarig jubileum
Hans Koning 30 jarig jubileum
Henk Freriksen 40 jarig jubileum
Henk Verbeek 50 jarig jubileum
Mart Hamoen 50 jarig jubileum
Egbert Leppink (erelid en erevoorzitter) 55 jarig jubileum

De avond werd in de kantine afgesloten met een hapje en drankje.