Knieperkestoernooi een groot succes!

Maandagavond 2 januari 2017, klokslag 19.15 uur begon het gezellige Knieperkestoernooi in sporthal de Bouwmeester. Het toernooi waarbij meedoen belangrijker is dan winnen, verliep ook zo! In totaal hadden zich meer dan 90 mensen aangemeld met als gevolg dat er 12 teams mee konden doen. De organisatie van het toernooi lag in handen van Annie Geerdink, Anja Wilderink, Martin Keizers en Jan van der Kuit. Voor de wedstrijdleiding was Alice Lankheet verantwoordelijk die ook duidelijk te horen was tijdens het omroepen van de wedstrijden. Tot een uurtje of elf is er fanatiek gevolleybald door iedereen. Gedurende de avond lagen er vers gebakken oliebollen in de kantine en natuurlijk de knieperkes met aardig wat bussen slagroom. Een feest voor iedereen. Tijdens het toernooi, wanneer je even niet hoefde te spelen, kon je wat oliebollen of knieperkes nemen om vervolgens weer het veld in te gaan. Natuurlijk eindigde het toernooi met een aantal winnaars. “Meedoen is belangrijker dan winnen” was het motto van de avond maar een beetje prestatie-gericht zijn we allemaal. Dus zijn op de 3e plaats geeindigd de Sterretjes, op de 2e plaats de Herdertjes en op de 1e plaats (hoe toepasselijk en toevallig) de Knieperkes!! uitslag
Nadat iedereen zich lekker gedoucht had hebben we met ons allen nog wat gedronken in de kantine en gezelligheid gemaakt. DJ Ramon Noordink verzorgde de hele avond de muziek waarop door sommigen lekker gedanst werd. ramonDe organisatie bedankt iedereen voor zijn en haar deelname. De gezelligheid stond voorop en volleyballen met mekaar onder het genot van een kniepertje en oliebol, maakte het een enorm geslaagde avond!
alg jongens deb