Havoc sjoelcompetitie 30 november 2019

Zaterdag 30 november jl vond er in de kantine van Havoc de sjoelcompetitie plaats. Met ongeveer hetzelfde aantal deelnemers als vorige jaar, startte de avond om 20.30 uur met een uitstekend verzorgd stamppotbuffet van Slagerij Broekhuis! Nadat iedereen uitgegeten was konden we om 21.30 uur beginnen met sjoelen. De competitie bestond uit 5 rondes waarvan 3 op verschillende sjoelbakken. De vierde en vijfde ronde mocht iedereen zelf bepalen op welke baan je sjoelde. Op elke baan glijden de stenen anders dus kon iedereen hier zijn of haar voordeel uit halen. Zoals op de foto’s te zien is ging het er weer fanatiek aan toe. De nummers 1 en 2 van afgelopen jaar hebben van plek gewisseld. Willem Koekkoek bleef Henk Smeeman dit jaar met een nipte 12 punten voor. We willen iedereen bedanken voor de deelname! Het was een heel gezellige avond met een oud Hollands spel! De sjoelcompetitie zal zeker een 3e vervolg krijgen gezien alle enthousiaste reacties! Wat nog wel even opgemerkt dient te worden was dat de meiden van dames 1 hun beste kerst trui hadden aangetrokken. Sommigen zelfs met lampjes! En dat Stefan er prachtig uitzag in zijn Oostenrijkse outfit!
Wil je de foto’s zien ga dan naar ons fotoalbum.