Havoc CMV- en C-team bij beste 32 van Nederland!

πŸ† HAVOC CMV- EN C-TEAM BIJ BESTE 32 VAN NEDERLAND!

Op zaterdag 4 januari hebben van Havoc een CMV- en C-team meegedaan met de voorronde van de Nederlandse Open Jeugd Kampioenschappen. Ons CMV-team heeft “even” laten zien wat onze jeugd in huis heeft door al hun poulewedstrijden dik te winnen. Drie maal 2-0 winst tegen Twente ’05, Devoko en Longa was genoeg voor een plek in de halve finale.
Ons C-team moest daarentegen hard aan de bak. Na de eerste poulewedstrijd dik verloren te hebben tegen een sterk Rivo Rijssen, heeft onze C-jeugd zich zeer sterk herpakt door een spannende wedstrijd tegen Avior naar zich toe te trekken via 27-25 en 26-24. De laatste poulewedstrijd tegen Halley werd vervolgens vrij overtuigend 2-0 gewonnen om direct daarna in de kruisfinale tegen VCV te laten zien dat Γ³Γ³k onze C-jeugd in die halve finale hoort. Door middel van een dikke 2-0 werd dat werkelijkheid πŸ’ͺ🏽

TROTS OP DEZE MEIDEN EN COACHES πŸ’™
Wat een topprestatie πŸ™Œ

De halve finale wordt gespeeld op zaterdag 15 februari. De locaties worden zo spoedig mogelijk bekend gemaakt. Wij hopen natuurlijk weer op zoveel enthousiast publiek als gisteren πŸ’™