Feestweekend 70 jaar Havoc | 16 maart 2024

70 jaar Havoc! Vier jij het jubileum van Havoc met ons mee? Maak je klaar voor één groot feest! Alle leden, oud-leden en vrijwilligers zijn welkom om samen met ons deze fantastische mijlpaal te vieren.

⭐ Op vrijdagmiddag 15 maart organiseren we een gezellige middag voor de CMV & C-jeugd. Met een leuke vossenjacht voor de CMV en C4 en een spannend fotospel voor C1, 2 en 3.

⭐ Op zaterdagavond 16 maart organiseren we een groot feest om dit jubileum te vieren. Maak je klaar voor een avond vol herinneringen, plezier en onvergetelijke momenten! Deze feestavond is voor alle leden, oud-leden en vrijwillers vanaf de B-jeugd.

Of je nu een oude bekende bent of net lid bent geworden, iedereen is welkom! Ben jij er bij? Laat het ons weten en geef je op via het formulier: https://forms.gle/xKrZYkvKG56k4zEa8 of via info@vvhavoc.nl.

We kijken ernaar uit. Tot dan! 🥂🎊