Dames 1 op bekeravontuur!

Maandagavond 14 januari is het dames 1 van Havoc gelukt om door te dringen tot de kwartfinales van de Regionale beker. Derde divisionist Avior dames 1 uit Deventer werd in sporthal de Bouwmeester met 3-0 verslagen (25-22, 28-26, 25-16). Van de 112 teams uit Regio Oost die meedoen aan de beker speelt Havoc nu bij de laatste 8. Een knappe prestatie van het team dat onder leiding van trainer/coach Daan ter Braak staat. De loting vind op korte termijn plaats zodat vóór 3 maart aanstaande de kwartfinale gespeeld moet zijn. Houdt daarom de website www.vvhavoc.nl of de facebook pagina van Havoc in de gaten. Zodra bekend is tegen wie en waar de dames moeten spelen, horen jullie het meteen en hopen we natuurlijk op zoveel mogelijk aanmoediging.

Zie ook het artikel in Rond Haaksbergen.