Bekerwedstrijd Havoc dames 1 – Apollo dames 3

πŸ’£ Ons seizoen is gestart! En daar moesten wij ook even aan wennen.

We mochten namelijk maandagavond aantreden in de voorronde van de regionale beker. Al jaren zijn we uitgeloot om de voorronde te spelen. Dat we juist dit jaar als bekerwinnaar wel moesten spelen zal wel de humor van de Nevobo zijn πŸ€·πŸΌβ€β™€οΈ

De eerste set was direct een thriller op zich 😬 De hele set lang konden we niet goed meekomen. Op een stand van 17-21 zagen we ineens het licht, fake-ten we wat enthousiasme en haalden de set toch nog binnen πŸ’ͺ🏼 (25-23).

De tweede set waren we pussy 🐈 en geen tijger πŸ… Dat resulteerde in een terrecht dik verlies (14-25).

In de 3e en 4e set werd ons plan steeds duidelijker πŸ§‘πŸΌβ€πŸ« en was het makkelijker om punten te scoren. Wat een verademing 🫠 Wat een opluchting πŸ₯΄ (25-16 en 25-11).

Een bevalling van een wedstrijd later en we staan in de 1e ronde van de beker πŸ‘πŸ» Hiep hoi, we mogen nog!

Bedankt allemaal wie ons hebben aangemoedigd πŸ’™ We waren blij verrast door het vele publiek 🫢🏼🫢🏼🫢🏼