28, 29 en 30 augustus 2020 jeugdkamp! Ga je mee?

Het laatste weekend van augustus gaan wij weer op jeugdkamp! Je kunt je hiervoor aanmelden door het aanmeldstrookje te bezorgen in de Havoc-brievenbus, naast de ingang van sporthal de Bouwmeester. Opgeven voor het leukste weekend van het jaar kan tot en met 24 april.
De brieven zijn bij alle CMV- en ABC-leden uitgedeeld. Als je deze kwijt bent of per ongeluk niet hebt ontvangen, is de Jeugdkamp brief 1 hier te downloaden.

Wil je alle te gekke foto’s van vorig jaar nog eens bekijken? Ze staan in ons fotoalbum of via deze link.

Veel activiteiten heeft Havoc in deze Corona crisis periode moeten afgelasten. Omdat het jeugdkamp eind augustus plaats vindt, blijft deze vooralsnog op de planning staan en hopen we tegen die tijd dat alles voorbij is! Het Havoc jeugdkamp is toch wel één van de hoogtepunten van het jaar voor ons jeugd en leiding!💪🏽💙

Het thema van dit jaar: de ruimte