Wedstrijdverslag Tornax dames 4 – Havoc dames 5

Op woensdag 24 oktober mochten wij spelen tegen Tornax DS 4. In de 1e set de opstelling, met 6 van de 8 aanwezigen op de training van dinsdag 23 oktober, waarin het met ons even niet zo voortvarend ging. In no time stonden wij achter met een stand van 18-8. Maar dan, en dat mag ik toch zeggen, de enorme veerkracht van het team. Een wissel ingebracht en ook in no time de stand naar ons toegehaald. Wij sloten de 1e set af met de stand van 23-25. Super, super knap toch? Op bepaalde momenten konden wij niet goed uit de voeten met de onderhandse service van onze tegenstander. De 2e set met een iets andere opstelling, verliep naar behoren. Onze passing beter, betere set-up en dan betere aanvallen. In deze set konden wij even genieten van het team. De 2e set afgesloten met de overtuigende stand van 13-25. Super gedaan toch? In de 3e set weer speelsters van de bank laten spelen met alle mogelijkheden die er maar zijn. Het liep nu weer wat stroefjes, echter wij gingen gelijk op met onze tegenstander. Bij een aanval over linksvoor landde onze speelster met haar linker voet op de voet van de tegenstander. Hierdoor een enkeldistorsie, veel schrik en pijn, speelster met haar voet onder de kraan en het hele team een beetje van slag. Dit doet iets met ons allemaal. Gelukkig was de vader van onze speelster hierbij aanwezig voor de verdere verzorging. Speelster gewisseld, echter het liep even niet meer helemaal zoals in de 2e set.
De 3e set was dus weer super spannend, maar die hebben wij helaas verloren met 27-25. Jammer maar het is niet anders. De 4e set met weer een vernieuwde opstelling, die hebben wij direct naar ons toegetrokken. Het voorbeeld van goed serveren blijkt hieruit. De setwinst was 18–25.
Van harte beterschap voor de ongelukkige met haar enkel.
De trainer/coach van Havoc DS 5 Dick van Harlingen.