Teamfeest dames 5, 4, 3, 2, 1

Op zaterdag 24 maart was het dan zover, het teamfeest voor dames 1, 2, 3, 4 en 5. Vooraf hebben de meeste dames nog eerst laten zien, hoe goed ze kunnen volleyballen en daarna konden de voorbereidingen voor het feest beginnen. Het thema voor het feest is piraten. Ik heb vaak gehoord ooow wat moet ik aan, want de organisatie wil natuurlijk dat iedereen als piraat verkleed is. De dames hebben dus veel gepiekerd en zijn creatief bezig geweest. Daarnaast is de organisatie ook druk bezig geweest met de voorbereidingen. Bij het organiseren hoort natuurlijk ook dingen die fout gaan. Heike heeft dat stuk van de uitvoering goed op zich genomen en liet vele welkomstdrankjes vallen. Verder hoort bij het organiseren van een feest een verassingselement. Daarvoor heeft Isivol heren 1 gezorgd. Deze heren zijn kampioen geworden, nogmaals gefeliciteerd. Alleen hadden deze heren heel erg honger en at de pizza’s van meerdere dames op. Hierdoor waren de buikjes van de dames niet op tijd gevuld. Gelukkig, kwam het allemaal goed en waren deze dames enkele minuten later dan gepland vol en voldaan. Ze waren nu helemaal klaar om te beginnen met feesten. Na een ieder welkom geheten te hebben is de activiteit uitgelegd. Alle piraten mochten in hun mooie kledij in het dorp piratenplekken zoeken en piraten opdrachten uitvoeren. De teams moesten heel creatief en snel zijn om te winnen. Ze hebben allemaal ook een piratenlied moeten maken en deze hebben ze in de kantine moeten opvoeren. Dat resulteerde in geweldige en lachwekkende optredens. De jury ging na de optredens met elkaar in overleg om de winnaars aan te wijzen en deze winnaars werden voorzien van een medaille en een schat met goud. Daarna kon het echte feest los gaan. Met een hapje en een drankje gingen de meiden helemaal los in de kantine. Alleen gedurende de avond misten de dames het mannelijk schoon dus besloten ze om naar een café te gaan om daar af te sluiten.
Teamfeest 24 maart