Schooltoernooi groep 7 en 8 basisscholen

De sportcommissie is actief binnen het Haaksbergs Onderwijs Overleg en organiseert jaarlijks het Schooltoernooi voor de basisscholen.
Met als doel door middel van het organiseren van sportdagen en schoolvaardigheidsproeven kinderen uit de groepen 7 en 8 van alle Haaksbergse basisscholen op vele manieren laten proeven van sport en spel. Dit met de achterliggende gedachten:

Sport en spel is leuk met en tegen elkaar;
Kennismaken met nieuwe/andere sporten;
Eigen grenzen / prestaties leren ervaren.

Jaarlijks worden de volgende onderdelen georganiseerd:

Voetbaltoernooi
Handbaltoernooi
Basketbaltoernooi
Sportweek (week 25, juni)

Dit jaar doet ook Havoc mee met het Schooltoernooi. Naast de velden van Haackey op het Scholtenhagen zijn 3 velden opgebouwd. Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag deze week, zijn de scholen van 9.00 tot 13.00 uur aan het volleyballen. Met een aantal enthousiaste vrijwilligers van Havoc worden de basisscholen ontvangen en krijgen ze aanwijzingen hoe men met elkaar kan volleyballen.