Mini van de week bij heren 1: Lotte Blokhorst en Suze PLas

Hoi allemaal, ik ben Lotte, ik ben 9 jaar en ik zit op de Kameleon, de nieuwe school die straks wordt gebouwd. Mijn hobby’s zijn volleybal, buiten spelen, lezen en gamen op de playstation. Ik ben 1,5 jaar lid van Havoc en zit nu in niveau 3-2. Het leukste van de volleybal vind ik de training en vooral als we het eindspel doen. Ook vind ik leuk dat Suze nu bij de volleybal zit, want zij is 1 van mijn beste vriendinnen!!

Hallo, ik ben Suze en ben 8 jaar oud en zit in groep 4 van basisschool Sint Bonifatius. Ik ben sinds een half jaar lid van Havoc, zit nu in niveau 3-1 en ik vind het super leuk! Omdat mijn vriendinnetje Lotte Blokhorst mini van de week is, heeft ze mij uitgekozen om samen aanwezig te zijn bij een wedstrijd van Heren 1. Heren1….zet hem op en wie weet kom ik nog een keer terug als ik zelf ook ooit mini van de week mag worden!
Groetjes Suze

Heren 1 speelt zaterdag 3 februari om 17.45 uur in sporthal de Bouwmeester tegen Markel-Up heren 1 uit Markelo.