Haaksbergen eerste in Overijssel met verkiezingsuitslag

Woensdag 21 maart 2018 om 21.00 uur konden de 56 tellers van Havoc aan de slag.
Op in totaal 14 stembureau’s verspreid in Haaksbergen, Buurse en St. Isidorushoeve moesten de stemmen geteld worden. Rond 22.30 uur komt het bericht via RTV Oost dat Haaksbergen als eerste de verkiezingsuitslag van Overijssel bekend kan maken!
Dankzij jullie is het ons gelukt om als eerste te zijn! Niet dat we dit voor ogen hadden maar het is leuk voor jullie en Havoc dat we samen goed werk hebben verricht! We willen iedereen, ook de reserves, die hebben mee geholpen hartelijk bedanken! Het levert onze club het mooie bedrag van € 750,- op!
Inge, Dennis, Ellen, Wendy, Anja, Chantal, Robbert, Ingrid, Angelique, Elke, Patricia, Ellen, Chantal, Corine, Tamara, Andre, Jose, Anneke, Jeanette, Henk, Bente, Anouk, Fleur, Milou, Christianne, Lucia, Simone, Tonny, Martine, Stefan, Judith, Annelies, Gemmi, Saskia, Jacqueline, Peter, Anne, Wouter, Brit, Leon, Ilse, Henk Jan, Sabine, Clemens, Roeland, Mayk, Raymond, Eloy, Mark, Alexandra, Aniek, Ellen, Gerrit, Hans, Arie, Anita, Gerwin, Maikel, Harriet, Hatune en Christine, dank jullie wel!
het Bestuur
Volleybal Verniging Havoc

Haaksbergen eerste in Overijssel met de verkiezingsuitslag
Verkiezingsuitslag Haaksbergen