Nieuwe Mikasa volleyballen

Naar aanleiding van de 4 trainersclinics van Jan Berendsen in februari van dit jaar, kregen we de vraag van veel trainers om te mogen trainen met meer ballen dan de 10 waar nu mee getraind wordt. Er werd aangegeven dat 15 ballen voldoende zou zijn. De oefeningen kunnen dan beter of langer uitgevoerd worden of vanwege het technisch of dynamische aspect. We hebben dan ook gemeend dit advies zeer zeker op te volgen. Vanaf aanstaande maandag 7 mei bestaat een ballenkar uit 15 ballen. Ze zijn aangevuld met nieuwe Mikasa MVA200 en MVA300 ballen. Voorzien van Havoc logo!
Aan het einde van het seizoen zullen ook alle ballentassen van de teams weer worden nagekeken. Eventuele oude ballen zullen worden vervangen door nieuwe Mikasa ballen!
Veel succes,
het Bestuur en de Technische Commissie