Geslaagd Volleyfestival toernooi vvHavoc

Na een afwezigheid van 3 jaar eindelijk weer een Volleyfestival toernooi, bij velen bekend als het jaarlijks terugkerend buurtvolleybal toernooi van Volleybal Vereniging Havoc. Afgelopen week 14-15-16 juni werd er op 3 avonden gespeeld. Dit jaar 3 poules. Dames, heren en mix. Met een opkomst van in totaal 17 teams was het een gezellige drukte waarbij vele teams elkaar na 3 jaar weer zagen. Volgend jaar rond deze tijd weer een Volleyfestival waarbij de organisatie hoopt op nog meer aanmeldingen! Houdt de website van www.vvhavoc.nl in de gaten.

Eindstand dames:

 1. Da’s lekker
 2. Deerns
 3. www.nl
 4. De Hengelose ATC leeuwinnen
 5. Kwebbels

Eindstand heren:

 1. 12 promille
 2. Sterallures
 3. VC Kansloos
 4. Import
 5. Peuleschilletjes
 6. A-team

Eindstand mix:

 1. De dieseltjes
 2. Hoenkie plankie
 3. Net te hoog
 4. WotNiieWat
 5. Bier vaat’n
 6. ’t Venne