Clinic oud-volleybalinternational Myrthe Schoot 🏐🧑

We trappen het Open Weekend op vrijdag 1 september af met een clinic voor de CMV- en C-Meiden. Deze clinic wordt verzorgd door oud-volleybalinternational Myrthe Schoot. De geboren Winterswijkse speelde maar liefst veertien jaar als libero in het nationale team, maar is recent gestopt met topvolleybal. We zijn dan ook zeer verheugd dat ze haar skills gaat bijbrengen aan onze CMV- en C-jeugd. πŸ™Œ

De clinic start om 16.30 uur voor de CMV en om 17.30 uur start de clinic voor de C-jeugd. Na de clinic staat er een patatje en wat drinken voor alle deelnemers klaar. Ook andere geΓ―nteresseerde leden zijn van harte welkom om te komen kijken.

Alle CMV- en C-leden hebben een uitnodiging ontvangen. Mocht je geen mail hebben ontvangen, stuur dan even een mailtje naar openweekend@vvhavoc.nl