Home Wedstrijdverslagen 'Partnerruil, 'volleybal' en mummies', door Havoc dames 4
Wedstrijdverslagen
'Partnerruil, 'volleybal' en mummies', door Havoc dames 4 PDF Afdrukken E-mail
zaterdag, 10 april 2010 18:09

Formaliteit; dat had de wedstrijd tussen Havoc dames 4 en TVO dames 2 vanmiddag moeten worden. Het werd echter een kruising tussen twee-vingers-in-de-neus-volleybal en billenknijpen.


Dat de eerste set met 25-8 gewonnen werd, was geen verassing, het onderlinge kwaliteitsverschil tussen beide teams is dusdanig groot dat dit geheel in de lijn der verwachting lag. Op zich is het dan ook niet heel verrassend dat de concentratie en de nauwkeurigheid in de tweede set ver te zoeken zijn, maar om er nu 25-22 van te maken is ook wel een beetje overdreven.
De concentratie ebte weg en fout op fout werd er gestapeld. Met name onze nummer 6 (wiens naam me even ontschoten is, mijn excuses…) was er heilig van overtuigd dat het veld normaal gesproken een meter of 3 groter is en het net de vorige keer toch écht op 2.05 meter hing.
Gelukkig maakte ze dit goed door in de derde set een keer of 13 te serveren (pin me er niet op vast)en zo een stand van 24-5 op het bord te zetten, oftewel:  19 setpoints. Dat we er daarvan nog 5 wisten te verspelen is dan ook best schandelijk te noemen.
De vierde set werd een kopie van de tweede, met eenzelfde setstand tot gevolg: schande!
Gelukkig wist onze mummie Denise, die vandaag haar laatste wedstrijd speelde, de laatste serve in een ‘halve’ ace te veranderen en zo haar laatste punt heel toepasselijk te scoren.
(Ik  ga ervan uit dat dit enige uitleg behoeft: Denise houdt van half werk; ze tapet haar halve been in, haar halve arm én haar halve hand. Bovendien is ze erg goed in een halve pirouette en kan ze uitstekend een halve rol uitvoeren. Tevens is ze in staat ballen hálf te raken en een héél punt te scoren: een prestatie van formaat!)
Volgende week speelt dames 4 haar laatste wedstrijd in Denekamp. Met 15 punten voorsprong op de nummer 3 en 5 punten achterstand op de nummer 1 valt er voor dames 4 niet meer te behalen dan louter de eer.(Tenzij we met 4-0 winnen en de nummer 1 verliest met 4-0, maar daar gaan we niet bepaald vanuit) We gaan onszelf hopelijk zonder blessures door deze laatste wedstrijd en trainingen werken om ons vervolgens volledig te kunnen richten op de p/d-wedstrijden die op 24 april gespeeld gaan worden in Enschede. Geen van de dames ziet het zitten om nog in een jaar in de derde klasse te ‘volleyballen’, dus er zal alles op alles gezet moeten worden om volgend seizoen hopelijk weer een keer leuke wedstrijden te kunnen spelen. Dit geouwehoer hebben we nu wel gezien…
Tevens een oproep aan onze trouwe lezers (mochten we die hebben…) Dames 4 is voor volgend seizoen op zoek naar een nieuwe trainer, de oude ruilen we in! Heeft u een man nodig die uitstekend dakgoten kan bekijken en kozijnen kan schilderen (hij zal vast nog meer kwaliteiten hebben, maar die hebben wij nog niet ontdekt), en is uw eigen man/vrouw een sta-in-de-weg met enig verstand van volleybal? Kom ruilen!

 

Belangrijke datums

ma juni 04 @00:00
Buurtvolleybal toernooi 2012
Copyright 2009 | vvHavoc | Design by LSCC | Websolutions by BlueGear
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval